O Nas

Reprezentujemy grupę niepoprawnych wizjonerów, którzy pewnego dnia, pełnego zajadłych dyskusji, trafili na trop wielkiej idei. Z założenia miała ona przynieść nam, w procesie przygotowawczym, niezmierzone pokłady zszarganych nerwów, frustracji i wyrwanych włosów z głowy. Nie mając innego wyjścia, powiedzieliśmy sobie: "Na co jeszcze czekamy?".

Tak, w 2016 roku, w wyniku kilku kłótni, nietrwałych rozejmów, paru przekleństw i wyzwisk, które ugruntowały naszą wieloletnią przyjaźń, pobudziliśmy do życia "Let's meet in Poland": coroczny zlot zapalonych miłośników EVE Online, sławnych imprezowiczów, śpiewaków, lecz również rodzin, przyjaciół i bliskich.

Ludzi, z którymi dzielimy się uśmiechem, klimatem i niepowtarzalną atmosferą jaką można doświadczyć tylko wewnątrz ogromnej rodziny-społeczności EVE Online.
wizja.jpg

Nasza wizja

Celem, którym się kierujemy jest spotkanie i zacieśnianie więzi między znajomymi, z którymi ramię w ramię przeprawiamy się przez niezliczone mgławice New Eden. Jest to również czas, który swoją unikalną formą zapada w pamięć, w postaci wspomnień... lub ich braku  

Kierujemy się przekonaniem, że społeczność EVE Online, to nie tylko piksele na ekranie czy głos w słuchawkach, lecz coś zdecydowanie większego. Coś, co sięga znacznie dalej niż biurka w naszych domach, tabele w Excelu. Są to niemożliwe do podrobienia relacje, stosunki między sojuszami, emocje towarzyszące wielogodzinnym bitwom (B-R5RB, pamiętamy). 

Taka społeczność dotyka nie tylko samych graczy, ale też ich rodziny, znajomych, bliskich. Toteż serdecznie zachęcamy do zjawiania się wraz z rodzinami, aby wspólnie cieszyć się tą unikalną atmosferą. Z uśmiechem obserwujemy jak każdego roku opowieści o Wawrzkowiźnie przyciągają co raz szersze grono ludzi.

Za Sterami

Tak, to wszystko przez nas.

Roberto990

Robert Lukowicz

Dasmind

Marcin Korzeniewski